سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه سازی , بهبود سایت , افزایش رتبه سایت , ارتقاء رتبه سایت

سئو و بهینه سازی

افزایش رتبه سایت و قرار گرفتن در بالاترین رتبه در صفحه اول گوگل باعث بهبود موقعیت سایت گشته و باعث بهتر دیده شدن سایت توسط کاربران گوگل میگردد. قطعا سایت هایی که در صفحات دوم و سوم گوگل قرار دارند نسبت به سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند شانس بسیار کمتری برای دیده شدن خواهند داشت. به همین ترتیب سایت هایی که در صفحه چهارم و بیشتر قرار گرفته اند به نسبت سایت های صفحات دوم و سوم کمتر دیده میشوند. بنابر نتایج بدست آمده ، ۸۰٪ از کسانی که وارد وب سایت شما خواهند شد از طریق نتایج جستجو در صفحات اول و ۲۰٪ از طرف صفحات پایین تر می باشند. در واقع وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند، از نظر ارزش و اعتبار بیشتری نسبت به سایت های صفحات بعدی برخوردار هستند.
تیم سئو و بهینه سازی سایت وبدیتا با استفاده از به روز ترین متدهای بهینه سازی وب سایت میتوانند که رتبه سایت شما را در گوگل به صفحه اول ارتقا دهند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه در بهینه سازی سایت، علاوه بر دانستن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار سازمان باید دارای دانش فنی در مورد مشتری و مخاطب هدف خود باشید. افزایش رتبه میتواند با چندین لینک و یا حتی تا اولین لینک نیز ادمه داشته باشد. در واقع با برنامه ریزی و پیگیری توسط ابزارهای مختلف، یک بهینه سازی مناسب در جهت اهداف خاص تعیین شده از سمت صاحبان سایت صورت میپذیرد.
وبدیتا سایت شما را با کلمه کلیدی مورد نظر برای رسیدن به برترین رتبه در موتورهای جستجو یاری مینماید حتی اگر دارای رقبای حرفه ای باشید.

  • پیگیری و ارتباط اجرائی
  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • ارائه قیمت های منطقی برای کلمات کلیدی
  • دارای تیم با تجربه و متخصص در زمینه سئو سایت
  • تولید محتوای تخصصی توسط کارشناسان فنی
  • پشتیبانی فنی و تخصصی سئو به مدت یکسال
سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی
سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی

بهینه سازی سایت

Seo یا Search Engine Optimizatio به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در طی آن وب سایت شما در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو، در جایگاه مناسبی و در بالاترین نتایج جستجو نمایش داده می شود. سئو روندی است که برای به دست آوردن ترافیک سایت و قرار گرفتن در صدر جستجوها استفاده میگردد. سئو از طریق اصلاح کدهای داخل سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، قرار دادن تگ ها و به دست آوردن خطاهای سایت بر اساس پارامترهای بهینه سازی سایت انجام میگردد و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقا سایت شما در صفحه اول گوگل میگردد. در نتیجه منجر به ارتباط هر چه بیشتر و سریعتر شما با مخاطبین گشته و به بازاریابی فعالیت شما کمک شایانی مینماید. به عبارتی دیگر ساختار سایت شما باید به گونه ای باشد ک یک شخص بتواند استفاده بهینه و مفید از سایت شما داشته باشد. و جذابیت مطلب ،ویدئو، عکس،و….به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. و این مستلزم داشتن دانش سئو seo(بهینه سازی وب سایت) و مطالعه مکرر قوانین و اصلاحات و تغییرات موجود در موتورهای جستجو بخصوص گوگل می باشد.
بسته سئو ۱ بسته سئو ۲ بسته سئو ۳ بسته سئو ۴
طراحی و ایجاد شبکه داخلی ندارد ندارد دارد دارد
بهینه سازی لینک های خروجی ندارد دارد دارد دارد
بهینه سازی کد های html ندارد ندارد ندارد ندارد
ایجاد نقشه سایت (site map) دارد دارد دارد دارد
بهینه سازی site map برای گوگل دارد دارد دارد دارد
مشاوره ایجاد صفحات جدید دارد دارد دارد دارد
آنالیز وضعیت کلمات کلیدی در گوگل دارد دارد دارد دارد
گزارش تصویری وضعیت در گوگل دارد دارد دارد دارد
پشتیبانی تیکتینگ دارد دارد دارد دارد
آنالیز کلمات کلیدی فعلی دارد دارد دارد دارد
آنالیز و بررسی محتوای سایت دارد دارد دارد دارد
آنالیز سرعت سایت دارد دارد دارد دارد
آنالیز لینک ها و تنظیمات Redirects ندارد ندارد دارد دارد
ثبت در موتور های جستجو دارد دارد دارد دارد
جلوگیری از ایندس برخی صفحات ندارد ندارد دارد دارد
بهینه سازی تگ های مهم ندارد دارد دارد دارد
آموزش تولید محتوای استاندارد ندارد دارد دارد دارد
(قیمت(تومان ۹۹۹.۰۰۰ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ۳.۰۰۰.۰۰۰
سفارش آنلاین
سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی

بهبود سرعت سایت

سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا

سئو , سئو سایت , بهینه سازی , بهینه سازی سایت , سئو و بهینه سازی

آنالیز حرفه ای

تیم تخصصی

در وبدیتا برای شما گزارشی از وضعیت سایتتان به صورت کامل و تفکیک شده ارائه می دهیم. به همین جهت کارشناسانی به صورت اختصاصی به تحلیل و پشتیبانی کلیه امور مربوط به وب سایت شما پرداخته و برای هر گونه راهنمایی در زمینه تحلیل وب سایت شما آماده خدمت رسانی خواهند بود.

قرارداد

تمامی خدمات ارائه شده در قرارداد ذکر میشود و شرط کار، عدم ایجاد تغییر در ساختارهای اولیه و تحویل کار به همان صورت که توسط کارشناس سئو مشاهده شده است، می باشد. قرارداد سرویس های وبدیتا به صورت ماهیانه بوده و در صورت عدم رضایت شما قادر به قطع همکاری خواهید بود.

سئو مدرن

سئو امروزی بسیار متفاوت با سئو سال های گذشته میباشد. دو گام تولید محتوا ( در حوزه کلمات کلیدی، کسب وکار ، صنعت ، خدمات) و اشتراک محتوا(دیگران در خصوص محتوای شما چه می گویند) در سئو پیشرفته حال حاضر مطرح میگردد و وبدیتا آخرین تکنیک ها روز را برای شما به کار خواهد برد.

انتخاب پکیج مناسب

موقعیت مناسب و رتبه بالای یک وب سایت در صفحه اول باعث بهتر دیده شدن آن وب سایت توسط کاربران گوگل شده و در نتیجه باعث بیشتر مطرح شدن کالا و خدمات شما در اینترنت میشود. شما میتوانید با توجه به بودجه خود پکیج مناسبی برای بهینه سازی سایت خود انتخاب نمایید.

کسب رتبه های برتر

فعالیت بهینه سازی بر روی سایت شما بر روی کلیه عبارات مهم شما تاثیر گذار خواهد بود. بهینه سازی کلمات کلیدی روشی برای یافتن مطالب وب سایت شما می باشد, به دلیل اینکه بهینه سازی کلمات کلیدی در سایت شما به بهتر پیدا شدن سایت و صفحات آن در موتورهای جستجو کمک می نماید.

گزارش

گزارش های تحلیلی ماهیانه تیم وبدیتا شما را در جریان رشد و پیشرفت وب سایت شما قرار خواهد داد. در واقع تحلیل وب سایت این امکان را به شما میدهد که سایت خود را آنالیز کرده تا بتوانید با توجه به عملکرد و روند پیشرفت سایت خود نسبت به رقبا، فرصت های تجاری را برای خود به همراه آورید.