ترکیب هنر و خلاقیت

فناوری اطلاعات نگاه در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

طراحی ریسپانسیو

همیشه دسترسی بهتر و بیشتر ، میتواند در جلب رضایت کاربر و بازدید کننده چه در دنیای وب ویا چه در دنیای واقعی ، تاثیر به سزایی داشته باشد، بنابرین شرکت فناوری اطلاعات نگاه ، با تکیه بر جدیدترین روش های روز دنیای وب ، این امکان را برای وب سایت فراهم مینماید که کاملا واکنشگرا بوده و در هر دستگاهی بدون هیچگونه به هم ریختگی بارگذاری بشود و حس لذت را برای کاربران و مشتریان شما به ارمغان خواهیم آورد ، آسوده و مطمئن سفارش دهید.

رابط کاربری

انتخاب بهترین ها باشید ، یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود وب سایت شما انتخاب شده و بتواند توجه کاربران و مشتریان را جلب نماید ، برخورداری از یک رابط کاربری و یا محیط کاربر پسند میباشد .
همواره در تلاش هستیم تا با فراهم نمودن فضای کاربر پسند و رابط کاربری مناسب ، بهترین هارا در دنیای وب برای شما ایجاد نموده و پیاده سازی نماییم ، این تعامل شما را منحصر به فرد نشان داده و سبب افزایش نرخ مشارکت عمومی با برند شما می شود.

سرعت و کیفیت

سرعت همواره یکی از مهمترین آیتم هایی میباشد که در طراحی سایت میبایست مد نظر داشت ، چرا که امروزه ، بیشترین آمار و میزان رضایت مشتریان و بازدیدکنندگان از یک وبسایت را ، سرعت وب سایت میتواند رقم بزند ، بنابرین کادر فنی شرکت فناوری اطلاعات نگاه ، در زمینه طراحی سایت ، در تلاش هستند که با بهینه سازی سایت و از بین بردن معایب تکنیکی وب سایت های گوناگون ، به سرعت بارگذاری وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما معنای تازه ای بخشیده و آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان بیاورند .
طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وبسایت ، طراحی وب ، وب سایت ، وبسایت ، وب ، طراحی ، سایت

طراحی سایت ؟

احتمالا تعاریف زیادی برای وب سایت وجود دارد. یكی از این تعریف ها كه در www.dictionary.com موجود است می گوید:
مجموعه ای از تعدادی صفحات وب متصل به هم، اغلب شامل یك صفحه اصلی - home page - كه معمولا روی یك سرور قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یك فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شود.
یك وب سایت معمولا شامل تعداد زیادی فایل است كه در تعدادی پرونده مرتب شده اند، به همان صورت كه شما فایل هایتان را در پرونده ها مختلفی روی كامپیوترتان مرتب می كنید. صفحه اصلی یك سایت معمولا index.htm یا index.html یا default.html نام دارد. وقتی كه یك آدرس وب (یا اسم دامنه) را در مرورگرتان تایپ می كنید (مثلا www.IRIran.net)، برنامه مرورگر به سراغ اكانت میزبانی ای می رود كه این اسم دامنه به آن اشاره می كند، و به دنبال یكی از این فایل های اصلی می گردد. فرضا اگر فایلی به نام index.html را در آن وب سایت پیدا كند، این فایل( یا صفحه) را به صورت خودكار در مرور گر شما نمایش خواهد داد.

داشتن یک وب سایت چه لزومی دارد ؟

وب سایت، مکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی بروز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد. شرکت فناوری اطلاعات نگاه با این رویکرد، طراحی و اجرای سایتهای اینترنتی را بعنوان یکی از فعالیتهای خود، در نظر گرفته است.
اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست ، اما شرکتهای نسبتا کمی توانسته اند از آن به شکل موفقیت آمیز بهره برداری کرده و در جهت مقاصد تبلیغ خود به کار گیرند ، جذابیت اینترنت در وهله اول به دلیل آن است که از طریق آن به شکل مستقیم و یک به یک میتوان به تک تک مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد .
در تئوری ، سازمانها و مصرف کنندگان میتوانند با استفاده از این دستاورد ، کالا خریداری کنند ، به تبادل اطلاعات بپردازند و به پژوهشهای ارزشمند دسترسی یابند اما در عمل ، اینترنت ، تا زمان حال رسانه ای است که بسیاری از توانمندیهای ، آن کما کان بلا استفاده مانده است .
یکی از بزرگترین چالشهای بازاریابی در اینترنت تلاش برای جلب و جذب مخاطبان است . این امر باعث به وجود آمدن یک صنعت تبلیغاتی کاملا جدید بر روی شبکه وب شده است.
طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وبسایت ، طراحی وب ، وب سایت ، وبسایت ، وب ، طراحی ، سایت
طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وبسایت ، طراحی وب ، وب سایت ، وبسایت ، وب ، طراحی ، سایت

مزایا تبلیغات و داشتن وب سایت

بازار هدف: یکی از مزایای اصلی شبکه اینترنت توانایی هدف قرار دادن گروههای بسیار مشخصی از افراد با حداقل اتلاف پوششی شبکه است .

طراحی پیام: در نتیجه هدف قرار دادن دقیق و معین مخاطبان ، پیامها را میتوان برای جذب نیازها و خواسته های مشخص مخاطبان مورد نظر ، طراحی کرد .

قابلیت تعاملی:
ماهیت تعاملی شبکه اینترنت ، باعث درگیری بیشتر مشتری میشود .

دسترسی به اطلاعات:
وقتی کاربران رایانه از یک سایت شبکه دیدن میکنند ، میتوانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول ، اطلاعات خرید و غیره به دست آورند . همچنین میتوان اطلاعات جدید را فورا در اختیار مخاطبان قرار داد .

قابلیت فروش: چون شبکه یک رسانه پاسخی مستقیم است ، قابلیت انجام فروش در آن بسیار بالاست .

خلاقیت: طراحی مناسب یک سایت میتواند باعث جلب توجه مخاطبان و ایجاد علاقه نسبت به شرکت و محصولات آن شود .

توان بالقوه بازار: با افزایش نفوذ رایانه های شخصی به خانوارها و افزایش آگاهی و علاقه نسبت به شرکت اینترنت ، توان بالقوه بازار نیز افزایش خواهد یافت .