کارشناسی محتوا !

با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه (Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربران کم تجربه در زمینه ایجاد وب سایت کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.
طراحی سایت شرکتی ، طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب شرکتی ، وب سایت شرکتی

برآورد خواسته های شرکت شما !

همانطور که مستحضر هستید ، طراحی سایت در زمینه های مختلف ، دارای تفاوت هایی میباشد و در اصل یک وب سایت باید مطابق با خواسته های قشر بازدید کننده طراحی و پیاده سازی بشود . فناوری اطلاعات نگاه در انجام پروژه های طراحی وب سایت خود ، در زمینه های مختلف،توجه ویژه ای به موارد مذکور دارد.

طراحی سایت شرکتی ، طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب شرکتی ، وب سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی ، طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب شرکتی ، وب سایت شرکتی

مشاوره رایگان !

همکاران ما در فناوری اطلاعات نگاه با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری وب سایت شما آماده ارائه انواع مشاوره در زمینه های مختلف ، به صورت رایگان ، میباشند.

اجرای پروژه

روند انجام یک پروژه طراحی سایت در شرکت فناوری اطلاعات نگاه ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد و ابتدا توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی سایت شرکت بررسی میشود .

کنترل در روند اجرا

فناوری اطلاعات نگاه در انجام پروژه های طراحی سایت خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترتیب که در کنار تیم فنی طراحی سایت شرکت، نظارت تیم هنری نیز وجود دارد.

پشتیبانی خدمات

با توجه به سابقه پشتیبانی شرکت، همکاران ما در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به نیازهای مشریان می باشند.