شرایط و قوانین

۱. مشترک یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترک این تعهد نامه رابا عمل تائید، امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌شود كه دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا میباشد و هیچ‌ یك از حقوق ومزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین مینماید كه تمام كارهایی را كه انجام می‌دهد با علم بر اینكه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

۲. مشترک متعهد میشود كه با تغییراتی كه ممكن است فناوری اطلاعات نگاه هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد كند موافقت نموده و محدودیتهایی را كه پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات فناوری اطلاعات نگاه انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی فناوری اطلاعات نگاه مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات فناوری اطلاعات نگاه مسئول خواهد بود كه این موضوع را به فناوری اطلاعات نگاه اطلاع دهد.

۳. فناوری اطلاعات نگاه برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا فناوری اطلاعات نگاه شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد فناوری اطلاعات نگاه به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و پلن وی را مسدود نماید.

۴. فناوری اطلاعات نگاه از اطلاعات مشترک بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذكر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد كرد . فناوری اطلاعات نگاه هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صـریح آن به دیـگران نـخواهـد داد .وب سایت ارائه خدمات فناوری اطلاعات نگاه ( webdata.ir ) با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونیک و ...) را دریافت و برای سفارشات، درخواستها و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید.

۵. مشترک متعهد می گردد كه محرمانه بودن اطلاعات پلن و فرم قرارداد خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه بوسیله پلن مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به فناوری اطلاعات نگاه اطلاع داده شود. بدیهی است فناوری اطلاعات نگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترک و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید كه مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به فناوری اطلاعات نگاه یا دیگر مشتركین كه در اثر استفاده افراد متفرقه از پلن یا كلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک میباشد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به پلن و فرم قرارداد خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات پلن، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید.

۶. مشترک موافقت می نماید كه هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

۷. چنانچه فناوری اطلاعات نگاه به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۸. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران و نمایندگان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مورد قبول نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۹. فناوری اطلاعات نگاه حـق آشـكار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور كلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت كلی یا جزئی به صلاحدید فناوری اطلاعات نگاه در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه فناوری اطلاعات نگاه ، شركتهای وابسته و یا شركاء گردد، فناوری اطلاعات نگاه مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.

۱۰. فناوری اطلاعات نگاه همه پلن ها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.

۱۱. در صورت استفاده بیش از حد مجاز اکانت از منابع سرور از قبیل رم و سی پی یو - ارسال ایمیل های گروهی و یا نفوذ و تخریب سایت و پلاگین های آن ، اکانت مسدود شده و از طریق تیکت اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت عدم بررسی و رفع این موضوع و تکرار بیش از سه بار ، اکانت مسدود و قرارداد به صورت یکطرفه لغو میگردد.

۱۲. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد فناوری اطلاعات نگاه مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی كه جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی كه مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی كه جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل استفاده غیراخلاقی از تصاویر كودكان و ... طراحی شده اند. اعمالی كه حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی كه جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبكه دیگران به طور غیرمجاز (هک كردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

۱۳. فناوری اطلاعات نگاه به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یك پلن و یا تشخیص مرتبط بودن آن پلن با ارسال هرزنامه ها ویا نامه های ناخواسته (Bulk Mail ) آن پلن را مسدود خواهد كرد و علاوه بر این، مشترك متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به فناوری اطلاعات نگاه میباشد. مشترک تائید می كند كه مفاد سیاست نامه عدم ارسال هرزنامه فناوری اطلاعات نگاه را مطالعه و درك نموده و رعایت كردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

۱۴. بخشهای این قراداد تفكیكکپذیر میباشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیكترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

۱۵. كلیه ابلاغها و اعلانات فناوری اطلاعات نگاه ( به‌ جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند.

۱۶. كلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینكه به نوعی صریحا ذكر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

۱۷. ممکن است فناوری اطلاعات نگاه از شرکتهای تبلیغاتی بمنظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است از Cookieها، ActionTag ها ( که به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon نیز شناخته می شوند ) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند. تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie یا ActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.

۱۸. فناوری اطلاعات نگاه همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل فناوری اطلاعات نگاه از قبیل وضع قوانین و مقررات ، تحریم های احتمالی ، جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ، محدودیت صادرات و واردات ، محدودیت صادرات تبادل ارزی با خارج از کشور و دستورالعمل های دولتی منجر به وقفه در سرویس‌دهی فناوری اطلاعات نگاه گردند و به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این قرارداد را با مشکل مواجه کند ‚ مسولیتی متوجه فناوری اطلاعات نگاه نخواهد بود و مشترک تنها می تواند فسخ اشتراک خود را از فناوری اطلاعات نگاه تقاضا کند .

۱۹. در صورتیكه شما سفارش سرویس دامنه (ویا به همراه سرویس فضای وب) برای ما ارسال یا اقدام به پرداخت آنلاین و یا وجه خود را از طریق واریز و یا هر نحوی پرداخت نمودید و پس از سفارش متوجه شویم كه دامنه شما قبلا ثبت شده است (حتی اگر ساعتی پیش ثبت شده باشد) ما هیچ تعهدی در رابطه با اینكه این دامنه ثبت شده است را نداریم . و ایمیل ها و اطلاعاتی كه مبنی بر تایید واریز مبلغ واریزی شما و یا فاكتور نیز برای شما ارسال شده باشد باطل میشوند و از درجه اعتبار ساقط میگردند.

قوانین وب دیتا , شرایط و قوانین وب دیتا ,