وب دیتا , چرا وب دیتا

چرا وب دیتا

وب دیتا همراه همیشگی شما

سرورهای قدرتمند وب دیتا با هاردهای SSD شما را به سرعت به هدفتان نزدیک می کند

امنیت

از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، WebData نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید. استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات WebData در این جهت می باشد. همچنین WebData برای کلیه وب سایت ها Application Isolation Mode را ارائه نموده است.

آسایش خیال

خوشنامی و سابقه طولانی فناوری اطلاعات نگاه به عنوان مالک ۱۰۰% نام تجاری WebData و همچنین حضور WebData به عنوان یکی از ۲۰ بزرگ میزبانی وب در فهرست webhosting.info در ایران طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.

شبکه ای بی نظیر
علاوه بر مطالب گفته شده در بخش شبکه WebData و با توجه به مطالب ذیل می توان به جرات اظهار داشت که شبکه مورد استفاده در WebData شبکه ای بی نظیر است :
  • دارای چندین بک بون اصلی
  • کنترل و مانیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت
  • طراحی شده برای به صفر رساندن میزان از بین رفتن بسته های اطلاعاتی
  • دارای ظرفیت روتینگ و سوئیچینگ ۳.۸۴ ترا بایت در ثانیه که پاسخگوی نیاز همه کاربران در سطح بالا می باشد.
پاسخگویی مناسب

نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در WebData می باشد. شما می توانید به راحتی و ۲۴ ساعته از طریق پرتال پشتیبانی LiveSupport و ایمیل یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به ایمیل ها و تیکت ها حدود یک ساعت می باشد.

بکاپ کامل اطلاعات

در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست. ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها، پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها در WebData دارای حداقل دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک ، پس از نصب مجدد سیستم عامل ، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

مانیتورینگ خودکار سرویسها

کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند. در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر

دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد. اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود. همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می گردد. علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه WebData به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها

WebData علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود. همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه و یا سرویسها را تمدید کرد.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعی‌های احتمالی سرورهاست. WebData از سرورهای قدرتمند HP جهت سرویس دهی استفاده می کند.
ارائه Application Isolation Mode

WebData بر خلاف اکثریت هاستینگ ها، به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد. این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد. به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش هزینه ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالا وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

استفاده از نرم افزارهای دارای License

WebData برخلاف بسیاری از میزبانی ها، License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است. بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد. این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور داراست.